Üyelik Sözleşmesi
Buradasınız: Anasayfa / Üyelik Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi

- Alüminyum Mağaza tarafından belirlenen çerçeve içerisinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir.

- Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar

- Alüminyum Mağaza ürün alımı yapmak üzere faydalanmak isteyen, seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz doldurarak, Alüminyum Mağaza tarafından üyelikleri onaylanarak, kabul edilen gerçek kişi üye olmuştur. Bu sözleşmede kısaca “ÜYE“ olarak anılacaklardır. 18 yaşından gün almış bireyler, gerçek kimlik bilgileri ile SİTE‘deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler. Bir üye aynı "üye adı" ile ikinci bir kez daha üye olamamaktadırlar.

- Web sayfamız vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle Alüminyum Mağaza arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.

- Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.

- Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması

-  Kullanıcı, www.aluminyummagaza sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile www.aluminyummagaza hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.

- Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından aluminyummagaza.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın