Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Alüminyum Mağaza ailesi olarak market rafları, dekorasyon aksesuarları, ofis aksesuarları üretimi yapmaktayız.

Firmamızda şimdiye dek birçok başarılı projeye imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Uygulama, imalat ve zamanlama konusunda özenle davranıyoruz.

Alüminyum Mağaza için müşteri memnuniyeti, kalite ve uzun süren güven sonucunda oluşur. Dünya çapında teknoloji yenilikleri özenle takip eder ve son kullanıcıdan gelen talepleri dikkate alarak, uygun nitelikte ürünü kısa sürede ve kaliteden ödün vermeden üretmek ana gayemizdir.

Alüminyum Mağaza olarak faaliyetlerimizde hizmeti, güvenilirliği, yeniliği, kazanmayı ve paylaşmayı ön görerek, sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Firmamızın Ürün grupları Market ekipmanları, Mağaza Raf Sistemleri, Mağaza Ekipman ve Aksesuarları, Depo Raf Sistemleri, Arşiv dolapları, Kırtasiye Ekipmanları, özel standlar ve aksesuarları bulunmaktadır.

Fimamızın öncelikli hedefleri dünya kalite standartları çerçevesinde ekonomik ve ergonomik üretim yapmakve müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet sunmaktayız. Alüminyum Mağaza olarak değerlerimiz İşimizde uzmanlık, Müşteri odaklılık, Güvenirlilik, Sürekli gelişim, Yenilikçilik ile değer sunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın